ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

Επιτυχόντες-2003

 

 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2003

  1. Αλεξιάδης Αθανάσιος, Τ.Ε.Φ.Α.Α., Κομοτηνή (Α.Ε.Ι.)
  2. Αλεξιάδης Αλέξανδρος, Ζωικής Παραγωγής, Φλώρινα
  3. Ανθούλας Άγγελος, Γεωλογίας, Πάτρα (Α.Ε.Ι.)
  4. Βασιλειάδη Μαρία, Βρεφονηπιοκομίας, Θεσ/νίκη
  5. Γαζής Νικόλαος, Τεχνολογίας Πετρελαίου, Καβάλα
  1. Γιαννάκης Στέφανος, Πολιτικών Μηχανικών, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  2. Κουτσού Φρειδερίκη, Οδοντιατρική, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  3. Παπακώστας Θωμάς, Σχολή Αστυφυλάκων (Α.Ε.Ι.)
  4. Τζώνης Γιάννης, Σχολή Ευελπίδων (Α.Ε.Ι.)
  1. Θεοδώρου Ελένη, Λογιστικής, Σερρών
  2. Καβατζίκης Απόστολος, Ζωϊκής Παραγωγής, Φλώρινας
  3. Καγκάκης Νίκος, Βαλκανικών Σπουδών, Φλώρινα (Α.Ε.Ι.)
  4. Καλενδέρογλου Ανδριάνα, Ιστορίας – Αρχαιολογίας, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  5. Καμαρόπουλος Φώτης, Πολιτικών Δομικών Έργων, Σέρρες
  6. Καμαροπούλου Χρυσούλα, Παιδαγωγικό Δημοτικής Αγωγής, Φλώρινα (Α.Ε.Ι.)
  7. Κιλιγκαρίδης Παύλος, Βιομηχανική Πληροφορική, Καβάλα
  8. Κιουρκτσή Αργυρώ, Λογιστικής, Σέρρες
  9. Κομνηνάκη Ελένη, Νηπιαγωγών, Φλώρινα (Α.Ε.Ι.)
  10. Κοντογιαννάτου Κατερίνα, Ψυχολογίας, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  11. Κόπανου Αλέκα, Οργάνωση και Διαχείριση Αγροτικών Εκμεταλλεύσεων, Ιωάννινα (Α.Ε.Ι.)
  12. Κοσμόγλου Γιώργος, Βιομηχανικού Σχεδιασμού, Κοζάνη
  1. Κωνσταντινίδη Δανάη, Αρχιτεκτόνων, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  2. Λιαγκουρδή Βάσω, Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης, Θεσ/νίκη (Α.Ε.Ι.)
  3. Λιάππης Γιώργος, Σχολή Αστυφυλάκων (Α.Ε.Ι.)
  4. Μιχαηλίδης Απόστολος, Βιομηχανική Πληροφορική, Καβάλα
  5. Μολόχα Ευαγγελία, Γαλλικής Φιλολογίας, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  6. Μουράτης Παναγιώτης, Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών, Ε.Μ.Π. (Α.Ε.Ι.)
  7. Μπόλματη Μαρία, Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσ/νίκης
  8. Νικολακάκη Σίσσυ, Ιατρική Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  9. Οικονομίδου Ελένη, Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής, Θεσ/νίκης (Α.Ε.Ι.)
  10. Παλιούρας Διονύσης, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Σέρρες
  11. Παπάζογλου Άσπα, Μηχανολόγων Μηχανικών, Βόλος (Α.Ε.Ι.)
  1. Παραπονιάρης Αλέξανδρος, Αντιρρύπανσης και Βιολογικού Καθαρισμού, Κοζάνης
  2. Ρωμαλίδης Νίκος, Φυτικής Παραγωγής, Θεσ/νίκης
  3. Σουγιουλτζής Χάρης, Εμπορίας και Ποιοτικού Ελέγχου Αγροτικών Προϊόντων, Φλώρινα
  1. Τρακίδου Λίνα, Πληροφορικής και Επικοινωνιών, Σέρρες
  2. Τροκάνα Δήμητρα, Αρχιτεκτονικής Τοπίου, Δράμα
  3. Τσολακίδου Χρύσα, Νομική, Κομοτηνής (Α.Ε.Ι.)
  4. Τσώλας Τάσος, Βιβλιοθηκονομίας, Θεσ/νίκης
  5. Φιλαργυρόπουλος Σταύρος, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Σέρρες
  6. Φοιτά Αλεξία, Λογιστικής, Θεσ/νίκης
  7. Χατζοπούλου Παναγιώτα, Νομική, Κομοτηνής (Α.Ε.Ι.)

Σχετικά με εμάς

Το ΕΚΚΕΝΤΡΟ συνεχίζει να προσφέρει με συνέπεια και υψηλό αίσθημα ευθύνης τις εκπαιδευτικές του υπηρεσίες στους μαθητές, αξιοποιώντας όλες τις σύγχρονες μεθόδους διδασκαλίας. Ελπίζουμε πως θα συνδράμει για μια ακόμη χρονιά αποτελεσματικά και αξιόπιστα στη δύσκολη, αλλά και όμορφη προσπάθεια των μαθητών.